Кримінал

У поліції кажуть, що хуліган, який понищив динозавра, хоче відшкодувати збитки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На оперативній нараді у міського голови правоохоронці доповіли про розслідування випадків вандалізму та пошкодження скульптури динозавра у міському парку Франківська.

Нагадаємо, скульптуру динозавра вчергове пошкодили у п’ятницю, 13 грудня. Директорка парку Руслана Василюк звинуватила поліцію у бездіяльності, пише “Курс“.

“З приводу постів у мережі, що поліція нічого не зробила. Поліція приїхала до виклику, реагуючи на чат 102 про дії невідомих осіб. Потім отримали виклик. Встановили осіб і передали інформацію у міськвідділ. Тому інформація у ЗМІ про те, що поліція не реагує, не відповідає дійсності”, – сказав заступник начальника обласної патрульної поліції Андрій Киричук.

Директорка КП “Центр розвитку міста та рекреації” Руслана Василюк уточнила, що все це патрульні зробили після того, як вона написала, що нічого не робиться. За її словами, патрульні ідентифікували всього одну особу попри те, що вона показала відео, де видно, що кілька людей там розпивали алкоголь і палили динозавра. “На відео видно, що саме робила поліція”, – зазначила Василюк.

Заступник начальника міськвідділу поліції Леонід Гончарук сказав, що готовий передати дирекції парку контакти встановлених осіб – і вона може звертатися до суду з цивільним позовом.

“Ця особа, яка палила динозавра, взяла контакти адміністрації парку і хоче відшкодувати збитки”, – сказав Леонід Гончарук.

Що стосується попереднього випадку, коли динозавру відламали лапу, то поліція з чотирьох осіб встановила одну – студентку медичного коледжу. “Ми зробили все, що могли”, – зазначив Гончарук.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.