Кримінал

У Калуші судять жінку, яка під час війни прославляла російських військових

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На розгляді у Калуському міськрайонному суді знаходиться кримінальна справа про обвинувачення місцевої мешканки, яка виправдовувала збройну агресію російської федерації проти України та прославляла окупантів.

Під час судового засідання жінка розповіла, що 17 і 23 березня розмістила у соціальній мережі статті, в яких описала реалії життя. Каже, у цих статтях вона не виправдовує агресію рф та не надавала негативну оцінку українській владі, пише Репортер.

Також розповідала, що є русофілкою та письменницею, яка працювала у російському медіапросторі та отримувала за свою працю гроші. У своїх публікаціях, які написала у квітні та травні, активно ганьбила російську армію за напад на Україну. А кримінальне провадження є помстою за таку її позицію з боку ФСБ. Тож свою вину у злочині не визнає.

Під час розгляду справи прокурор заявив клопотання про продовження обвинуваченій раніше обраного запобіжного заходу – тримання під вартою. Захисник заперечив та просив обрати його підзахисній запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Втім суд вирішив продовжити обвинуваченій, строк дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою на два місяці.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.