Кримінал

У Калуші на рік і місяць засудили пенсіонерку, яка підтримувала російське вторгнення

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Калуський міськрайонний суд визнав місцеву мешканку, пенсіонерку Людмилу Зайцеву винною у пропаганді комуністичного тоталітарного режиму та виправдовуванні збройної агресії рф проти України.

Під час розслідування встановлено, що жінка у 2020 на своїй сторінці у соцмережі «Однокласники» публікувала зображення серпа і молота, що перехрещені між собою на тлі червоного прапору та портрет Леніна, пише Репортер з посиланням на Курс.

пенсіонерку, засудили, Калуші

У березні 2022 Людмила Зайцева на своїй сторінці публікувала дописи про «українських фашистів» та «російських рятівників». Також у себе розміщувала фото путіна з підписами: «отдал всю свою жизнь во имя спасения всех», «изменил мир навсегда.!!»

Окрім того на її сторінці опубліковані дописи із заголовками: «Швейцарский военный експерт: « *** на Донбассе занимался немыслимым зверством», «Европа в ужасе почему на западе так боятся суда над нацистами».

За висновком експерта у її дописах в «Однокласниках» міститься інформація, яка виправдовує, визнає правомірною, заперечує збройну агресії Російської Федерації проти України, а також, яка схвалює і прославляє президента росії.

Читайте: Вони загинули за Україну. Старший лейтенант Олег Вязовченко

Зайцева у суді визнала свою провину. Розкаялася і просила суворо не карати.

В результаті розгляду матеріалів справи суддя визнав пенсіонерку Людмилу Зайцеву винною і призначив їй 1 рік і 1 місяць позбавлення воді без конфіскації майна.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.