Кримінал Світ

У Галичі засудили бійця АТО, який возив вибухівку, зброю та боєприпаси з Донбасу

Google+PinterestLinkedInTumblr

Галицький районний суд виніс вирок у справі добровольця окремого розвідувально-диверсійного батальйону імені Джохара Дудаєва. Суд встановив, що мешканець Бурштина під час відпусток привозив із Донбасу зброю, вибухівку та боєприпаси, які незаконно зберігав удома.

gate

За матеріалами справи, з серпня 2014 року по травень 2015 року чоловік перебував у зоні АТО в складі окремого розвідувально-диверсійного підрозділу «Патріот», та незаконно перевозив зброю на Франківщину – під час відпусток у грудні 2014 та у лютому 2015 року.

22 січня 2016 року працівники Галицького відділення поліції під час обшуку виявили у домі підсудного пістолет Макарова, ніж, запали, патрони та інші боєприпаси, вивезені із зони АТО.

Наступного дня правоохоронці провели санкціонований обшук у бабусі дружини обвинуваченого та вилучили:

14 гранат, 17 запалів, вистріли осколкової гранати типу ВОГ-17М, вибухові пристрої, 400-г тротилову шашку, 4 електродетонатори, піротехнічні заряди, малокаліберну рушницю з оптичним прицілом, патрони та понад 1200 боєприпасів до вогнепальної зброї.

Вказану вогнепальну зброю, боєприпаси та вибухові речовини обвинувачений зберігав без передбаченого законом дозволу.

В судовому засіданні чоловік визнав свою вину. Поясив, що в розпорядженні хлопців їхнього підрозділу було багато необлікованої, переважно трофейної зброї та боєприпасів, до яких він мав вільний доступ.

“У зв’язку з поганим станом здоров’я батька, його кілька разів відпускали в короткотермінові відпустки і кожного разу він привозив із собою додому боєприпаси та зброю. Для чого вони були йому потрібні – конкретно пояснити не зміг”, – йдеться у вироку.

Обставинами, які пом’якшують покарання, суд вважає те, що обвинувачений брав активну участь у революції Гідності, брав участь в антитерористичній операції, нагороджений УПЦ Київського Патріархату медаллю «За жертовність і любов до України».

Врешті суд призначив покарання у мінімальному розмірі та засудив мешканця Бурштина до трьох років позбавлення волі.

Окрім того із засудженого стягнуть 17332 грн витрат за проведені експертизи.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.