Кримінал

У Франківську зі скейтмайданчика вкрали фігури: фото злодія

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Починаючи з суботи, 15 листопада, по частинах розікрали фігури, які встановили поруч з новим скейтмайданчиком в Івано-Франківську. Фігури призначались для катання на лижах/сноубордах та встановлювались з дозволу директора парку, повідомляє coreproject.

qnuv-207NPU[1]

У середу, 19 листопада, зранку, Назар Назарук та Роман Ганжа приїхали на майданчик, щоб перевірити стан будівництва і побачили людину, яка з саперною лопатою орудувала на місці фігур.

“Він представився нам як Андрій. На той момент він встиг трохи викопати одну опору перили, яка ще залишилась. На наші запитання, чим він займається, він відповідав розгублено та кілька разів міняв пояснення”, – повідомив Назарук.

ulKORAemj6k[1]

Зі слів свідка, який тренувався на турніках поруч, днем раніше цей чоловік кудись поніс частину перили, відрізану від іншої фігури.

“Так як пояснити свої дії Андрій не зміг, ми викликали міліцію та зробили кілька його фотографій. Після цього він зібрався і почав йти геть. Ми його намагались затримати, але він вирвався та втік з місця події. Зі свого боку не хотіли застосовувати силу. Після приїзду міліції ми написали заяву про крадіжку майна (вартість фігур приблизно 5 тис. грн). Свідчення очевидця та сам факт того, що ця людина втекла свідчать про його вину. Тому ми просимо розпізнати злодія!”, – йдеться в повідомленні.

Write A Comment