Кримінал

У Франківську повідомили про підозру злочинцю, який “прагнув статусу смотрящого за регіоном”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Мешканцю Івано-Франківська повідомили про підозру. Як йдеться у дописі обласної прокуратури, він “поширював злочинний вплив у суспільстві та в СІЗО, збував психотропи”. А також – “прагнув встановити стосунки зі «злодіями в законі» та зайняти статус смотрящого за регіоном”.

За процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури місцевому жителю повідомлено про підозру у встановленні та поширенні в суспільстві злочинного впливу та незаконному зберіганні з метою збуту психотропних речовин (ч. 1, ч. 2 ст. 255-1, ч.2 ст.307 КК України), – йдеться у повідомленні.

У Франківську затримали злочинця, який хотів бути "смотрящим" за регіоном

Слідство встановило, що з січня 2023 по січень 2024 року раніше судимий житель Івано-Франківська координував протиправну діяльність, у тому числі пов’язану з незаконним обігом психотропних речовин, брав участь у вирішенні «питань» у «злочинному середовищі».

За інформацією прокуратури, він прагнув встановити стосунки зі «злодіями в законі» та зайняти статус «смотрящого» за регіоном.

У Франківську взяли злочинця, який хотів бути "смотрящим" за регіоном

У січні 2024 року після хуліганських дій його затримали правоохоронці. Під час перебування під вартою підозрюваний продовжив поширювати злочинний вплив в установі виконання покарань, діяти проти правил та схиляти до цього інших ув’язнених, – йдеться у повідомленні прокуратури.

За даними СБУ, чоловік організував власне бандитське угрупування, членів якого змушував вчиняти злочини, пов’язані з насильством та наркоторгівлею. Також він брав участь у вирішенні конфліктів між представниками кримінального середовища.

Як пишуть в СБУ, кримінальним ватажком виявився місцевий мешканець на прізвисько «Грузін», який спеціалізувався на вчиненні особливо тяжких злочинів. Під час перебування в установі виконання покарань за стрілянину в центрі міста перебрав на себе неформальну владу серед ув’язнених, до яких періодично застосовував фізичну силу.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.