Кримінал Фото

В Америці наркодилер подзвонив до поліції і сказав, що в нього вкрали кокаїн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

«Одна справа, коли людина на стільки дурна, щоб продавати наркотики, але коли людина дзвонить до поліції з повідомленням, що в неї викрали ці ж наркотики… Це вже зовсім інший рівень», – написали на сайті Unilad.

Але саме це сталося з одним дилером у Флориді, який зробив такий дзвінок, коли виявив, що кокаїн пропав з його машини.

32-річний Девід Блэкмон із Форт Уолтон Біч зателефонував до офіційного шерифського округу в Окалозі, заявляючи, що хтось викрав пачку наркотиків та готівку з його автомобіля.

У дивній розмові між ним і поліцією, Блекмон сказав, що він торговець наркотиками і розповів поліції, що в нього вкрали 50 доларів готівкою, і чверть унції (близько 7 грамів) кокаїну, поки авто було припаркованим.

Коли поліція прибула для розслідування, вони з’ясували, що кокаїн насправді був на тому ж місці, а за дверима водія виявили трубочку для кокаїну.

Після повідомлення про арешт, Блекмон запитав посадовців, чому вони дозволяють йому продовжувати говорити, якщо вони бачать кокаїн у машині. Врешті-решт, Блекмон вирішив відмовитися від виконання поліцейських наказів, після чого поліцейські змушені були застосувати силу, перш ніж заарештувати його.

32-річний чоловік звинувачується у зберіганні кокаїну, протидії арешту та володінні засобами для наркотичних речовин.

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.