Кримінал

Такі травми жінка не могла отримати, падаючи самостійно, – судмедексперт у справі Булієнка

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У вівторок, 17 грудня, в Івано-Франківську провели чергове засідання у справі Максима Булієнка. Втім, його знову відклали. Попередні засідання переносили, бо не з‘являвся судмедексперт, якого мали допитати, пише ГК.

Розгляд справи Масима Булієнка, який до смерті забив свою співмешканку Олександру Щеглову, триває у Франківську вже другий рік. Судмедексперт Віталій Козак розповів, що саме до нього потрапило тіло загиблої Олександри Щеглової, коли та померла у лікарні. Він виписував свідоцтво про смерть.

До теми: Історія одного кохання. Що тримало разом франківців Сашу Щеглову і Максима Булієнка, який побив її до смерті

За словами Козака у висновку вказано, що смерть Щеглової настала внаслідок закритої тупої травми живота з розривом сечового міхура, перитонітом.

Захисник Булієнка поцікавився, чи померла людина внаслідок травми, чи внаслідок захворювання, до якого привела травма. Його, зокрема, цікавило, чи могла жінка померти від пневмонії. Експерт пояснив, що могла б, якби пневмонія була сильнішою. Але в цьому випадку померла вона від травми.

Також експерт вказав, що малоймовірно те, що травми жінка могла отримати, падаючи самостійно.

Після допиту суддя поцікавилася, чи може суд перейти до дебатів. Втім захисник сказав, що він хоче клопотати про призначення комісійної судово-медичної експертизи. Він звернувся до прокурора із питанням, чи можна витребувати медичні документи, які використовувалися при експертизі.

Нагадаємо, в ніч на 19 грудня 2017 року Олександру Щеглову вже не вперше побив 29-річний іванофранківець Максим Булієнко. Та цього разу — востаннє. За кілька днів, 24 грудня, Олександра померла в реанімації.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.