Кримінал Світ Фото

Сусідські війни у Франківську: на Франка, 25 знесли гараж, власникам погрожують зброєю

Google+PinterestLinkedInTumblr

У середу, 17 грудня, до редакції “Репортера” звернулась Ірина Самфірова, мешканка квартири 11 на вулиці Франка, 25 в Івано-Франківську. Сьогодні гараж, якій належить їй, незаконно знесли, пояснює жінка, а винуватець вже двічі погрожував самій Самфіровій та її рідним зброєю, бо у дворі хоче збудувати альтанку.

IMG_4186

“Мене не попередили про знесення. Виходжу на балкон – половину гаражу знесли, – говорить мешканка 11 квартири. – Прийшли шестеро людей. Представники з міліції, з ЄРЦ, міської ради, виконавчої служби. Я вимагала список прізвищ тих, хто там був – не дали. Лише сказали, що мають постанову міської ради про знесення”.

dй

Мешканець 3 квартири Стефаненко звів прибудову (нижче на фото). Як каже Самфірова, він не мав документації для будівництва, а відтак прибудова є самовільною. Проте той же Стефаненко намагався довести, що незаконними є гаражі, які стоять у дворі ще з 60-х років.

IMG_4203

Так, у червні 2012 року адміністративна комісія виконкому Івано-Франківської міськради вимагала у Самфірової сплатити штраф 340 грн. “за порушення п. 1.8 1.5. правил благоустрою м. Івано-Франківська, а саме самовільне зайняття території (під гараж) об’єкта благоустрою на вулиці Франка, 25, чим порушено ст.283 КУпАП”. Вже у листопаді Івано-Франківський міський суд скасував цю постанову, а провадження у справі про адміправопорушення закрили.

IMG_4190

“У 2008 році Стефаненко пропонував мені 1000 доларів за мій гараж, – продовжує Самфірова. – Я відмовилась. То він пробив ножем колеса в машині моєму синові. Коли я це побачила, приставив мені ножа до горла, пригрозив та сказав: “Мені шкода ваших дітей”. Написала заяву в міліцію. То Стефаненко поїв міліціонерів горілкою, а мені цілував руки, аби забрала заяву”.

IMG_4200

Того ж року був випадок, коли Стефаненко погрожував родині Ірини Самфірової та стріляв із мисливської рушниці у дворі. До Самфірової приїхали сини з дружинами, а мешканець 3-ї квартири вибіг зі зброєю та стріляв у повітря, аби люди розходились.

“Я написала заяву в міліцію. Приходили правоохоронці, казали, що Стефаненка немає вдома, – говорить Ірина Самфірова. – Сусіди відмовлялись давати свідчення, хоча бачили й чули, як стріляв. Він має зброю, тому люди бояться говорити. В міліції сказали, що доказів нема, і що то була не рушниця, а петарди… Двома цими справами займався на той час дільничний інспектор міліції Писаренко. Жодну справу так і не довели до кінця”.

Про самого Стефаненка жінка знає небагато. Каже, що він раніше сидів у в’язниці, а зараз займається продажем машин.

IMG_4193

Інспекція обласного держархбудконтролю повідомила, що власник 3-ї квартири Єлізавета Трякіна представила інспекції договір дарування квартири №3 на вулиці Франка, 25 та технічний паспорт, в якому зазначена добудова (яку Самфірова називає незаконною). Хоча у плані земельної ділянки добудови немає, як і прізвищ Стефаненко чи Трякіна.

IMG_4191

Сам Стефаненко сьогодні двері не відчиняв.

У міліції цю ситуацію не прокоментували. “Ми не знаємо нічого про цей випадок, у нас зараз є нагальніші проблеми”, – повідомили у прес-службі облуправління УМВС.

Ірина Самфірова планує звернутись у прокуратуру.

IMG_4201

IMG_4195

IMG_4198

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.