Кримінал Світ

Суд почав слухати справу йорданців, яких підозрюють у зґвалтуванні неповнолітніх

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 26 квітня, Івано-Франківський міський суд почав слухати по суті справу двох іноземців, яких підозрюють у вчиненні злочину передбаченого частиною 4 статті 152 Кримінального кодексу України (зґвалтування малолітньої).

Нагадаємо, доцент Івано-Франківського національного медичного університету Степан Андрійців на своїй сторінці у Facebook повідомив, що 13 вихідців з Близького Сходу розбещували двох неповнолітніх місцевих дівчаток. Одній з них 12, іншій – 11 років.

Arabi-Sud-6988

Сьогодні в міському суді розпочалось слухання кримінального провадження, щодо зґвалтування 14-річної школярки з Івано-Франківська.

До теми. Прокуратура перевіряє дії франківської поліції щодо затримання йорданців.

У судовому засіданні допитали потерпілу та визначили обсяг і порядок дослідження доказів. Так, спочатку відбудеться допит потерпілої, потім допит свідків, підсудних, після чого відбудеться дослідження доказів матеріалів справи.

Також у сьогоднішньому засіданні продовжили строк тримання підсудних під вартою.

До теми. Керівник арабської общини прокоментував розбещення двох неповнолітніх франківчанок.

Як повідомляв “Репортер”, затримали двох йорданців: 22-річному Абдел-Вахабу Іяд Нассер Салему та 23-річному Шрейму Джафар Махді Мохаммаду оголосили про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною четвертою статті 152 (Зґвалтування) та частиною першою статті 155 (Статеві зносини з особою, яка не досягла статевої зрілості) Кримінального кодексу України.

Цей злочин передбачає до 15 років у в’язниці.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні