Кримінал Світ

Справа стоматолога-різника. Прокурор просить для Бойко 3 роки, для Вуйціва – довічне

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У середу, 15 червня, в Івано-Франківському міському суді продовжився розгляд у справі Ігоря Вуйціва. Його звинувачують у вбивствах Ігоря Струтинського та Антона Кучерака. Їхні розчленовані тіла знайшли у недобудові на Вовчинецькій. По справі також проходить дівчина Вуйціва Юлія Бойко. За версією прокуратури, вона допомагала приховувати сліди злочинів.

До теми. Справа стоматолога-різника: Вуйців каже, що не винен

Вуйців_03

До теми: Рідні жертв стоматолога-різника переконані, що Вуйців вбивав спільно із своєю дівчиною.

Адвокат Вуйціва просить суд долучити до справи документи Вуйціва про здобуття освіти зуботехніка, характеристики та медичні довідки. Одразу після цього суд перейшов до дебатів.

Прокурор заявив, що в момент убивства підозрюваними керували злість та агресія, підігріті алкоголем. На його думку, всі звинувачення, висунуті прокуратурою, були повністю доведені у суді.

До теми: Справа стоматолога-різника. У суді показали слідчий експеримент, як Вуйців вбив і розчленував Струтинського (ВІДЕО)

За його словами, Вуйців через ревнощі до Бойко убив Ігоря Струтинського та Антона Кучерака. Аби приховати сліди злочину, розчленував тіла жертв. А потім разом з Бойко виніс тіла до недобудови на вулиці Вовчинецькій.

Прокурор заявляє, що під час слідства Вуйців вдавав психічно нездорового, казав, що всередині нього живе ще одна особа, або ж і дві. Прокурор просить суд врахувати обтяжуючі обставини – алкогольне сп’яніння обох. Пом’якшуюча обставина для Бойко – сприяння слідству. Для Бойко він просить 3 роки позбавлення волі, для Вуйціва – довічне ув’язнення.

До теми. Франківський стоматолог-різник вбивав для продажу органів, – батьки жертв

 

Вуйціву висувають обвинувачення за частиною першою статті 115 Кримінального кодексу України (Вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині. Карається позбавленням волі на строк від семи до п’ятнадцяти років). Та пунктом 13 частини другої статті 115 Кримінального кодексу України (Вбивство, вчинене особою, яка раніше вчинила умисне вбивство. Карається позбавленням волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічним позбавленням волі).

Нагадаємо, Ігорю Вуйціву загрожує довічне ув’язнення, він мав право на суд присяжних. Однак відмовився, тому вирок буде виносити колегія суддів.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.