Кримінал

Справа «стоматолога-різника»: апеляційний суд залишив вироки Вуйціву та Бойко без змін

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківському апеляційному суді продовжили розгляд справи Ігоря Вуйціва. Його визнали винним у вбивстві франківців Ігоря Струтинського та Антона Кучерака і засудили до довічного ув’язнення, а його спільницю Юлію Бойко до трьох років у в’язниці. На попередніх засіданнях захист Бойко заявляв, що суд першої інстанції виніс їй вирок несправедливо і просив пом’якшити покарання.

15696497_673254862835784_1248487998_o

На засідання у четвер, 22 грудня, не з’явився захисник сторони потерпілих. Проте розгляд справи продовжили. Обвинувачений подав клопотання, щоб в суді відтворили аудіозаписи телефонних розмов з Бойко. Каже, що у суді першої інстанції ці записи прослуховувались не повністю, тому зараз можуть змінити ситуацію.

«Прослуховування цих записів може пролити світло на цю справу. На суді першої інстанції прослухали тільки два записи, я подав інші розмови, які можуть вплинути на подальший розгляд справи», – каже Вуйців.

До теми. На слідчому експерименті Вуйців показав, як вбив і розчленував Кучерака (ВІДЕО)

Прокурор вважає, що клопотання не підлягає задоволенню. За його словами, суду надавались розмови, і з них вибрали ті, які стосувалися злочину, інші ж, каже, були побутового характеру. На думку прокурова, повному обсязі їх заслуховувати недоречно.

Суд не задовольнив це клопотання.

Потім захист Вуйціва подав ще одне клопотання. Просять допитати Вуйціва і Бойко у повному обсязі, бо у вироку покази Бойко не відповідали висновкам прокурора.

«Покази Вуйціва не підтверджують покази Бойко. Також ми просимо прослухати аудіозаписи свідків, які вказували, що Вуйців з потерпілими вів себе спокійно, а конфлікти були між потерпілими і Бойко», – зауважила адвокат Жидецька.

Це клопотання суд теж відхилив. Пояснили це тим, що всіх свідків уже допитали належним чином і вони не були очевидцями скоєння злочину.

Також захист подав клопотання розглянути висновки експертиз, які повністю спростовують покази Вуйціва про те, що він вбив потерпілого у ванній і потім частково його розчленував. Це клопотання суд також відхилив. Пояснення: суд першої інстанції детально дослідив ці покази і надав свою оцінку.

Суд перейшов до розгляду попередніх апеляційних заяв. Вуйців свою скаргу повністю підтримує. Потерпілі виступили проти задоволення апеляційних заяв, мовляв, «хлопці самі себе там не повбивали», тому з вироком суду першої інстанції повністю погоджуються.
Прокурор теж вважає вирок суду справедливим і обґрунтованим.

«За два роки я не почула, чому вбили мого єдиного сина. Вбивали просто так, бо так розважались. Хочу залишити вирок суду без змін», – каже потерпіла Галина Струтинська.

Останнє слово надали й обвинуваченим.

«Те, що сталось, це жахлива подія у моєму житті. Я дуже каюсь, розумію, що не поверну батькам їхніх дітей. Моє мовчання призвело до того, що загинули двоє чоловіків», – зазначила Юлія Бойко.

«Я розумію тяжкість свого злочину, але прошу суд об’єктивно віднестись до прийняття рішення та не допустити тих помилок, які допустив суд першої інстанції», – додав Вуйців.

Суд відхилив апеляційні скарги Бойко і Вуйціва – вироки суду першої інстанції залишили без змін.

Більше про справу Вуйціва та Бойко читайте тут.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.