Кримінал Світ

Справа стоматолога-різника: адвокати просять не кидати Юлію Бойко до в’язниці

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 22 листопада, в апеляційному суді продовжили розгляд справи Ігоря Вуйціва, відомого у місті як стоматолог-різник. Його звинувачують у вбивстві франківців Ігоря Струтинського та Антона Кучерака.

По справі також проходить дівчина підсудного Юлія Бойко. За версією прокуратури, вона допомагала приховувати сліди злочинів. Вуйціва визнали винним у вбивстві двох чоловіків і засудили до довічного ув’язнення, а його дівчину до трьох років за ґратами.

Вуйців_03

Ігор Вуйців

До теми. Справа стоматолога-різника: Бойко отримала 3 роки, Вуйців – довічне ув’язнення.

Сьогодні вранці суддя Богдан Гриновецький заявив про самовідвід. Тепер у справі – Євген Хруняк, Степан Вилка та Ольга Іванів. Потерпілі не заявляли клопотання про відвід суддів нового складу.

Матері вбитих, Галина Струтинська та Лариса Кучерак, запропонували суду допитати деяких свідків, а також прослухати звукозапис попередніх допитів.

Після цього суддя зачитав вирок міського суду по справі подруги Вуйціва Юлії Бойко, яку засудили до трьох років. Адвокати підсудної наголосили, що суд першої інстанції призначив покарання несправедливо.

Вуйців_01

Юлія Бойко

До теми. Франківський стоматолог-різник вбивав для продажу органів, – батьки жертв.

«Просимо, аби покарання було більш м’яким і без позбавлення волі. Вуйців залякав Юлію Бойко і вона сама боялася за своє життя, – сказав адвокат Зоренко. – Свідки, яких допитали у суді, не бачили злочину».

Після цього Вуйців сказав, що підтримує апеляційну скаргу.

«Кожен злочин має мати мотив. Вигаданий мною мотив був спростований на попередніх засіданнях», – каже підсудний.

Адвокат Зоренко наголосила, що мотив умисного вбивства не знайшов свого підтвердження. Зазначає, що суд розглянув лише частину доказів, а решту відкинув.

«Докази мають бути правдивими та послідовними. Показання свідків мають узгоджуватись з усіма доказами», – каже захисник.

Потерпілі заявили, що вони категорично проти апеляції та вважають, що суд першої інстанції прийняв справедливе рішення.

«Два роки тому вбили мого єдиного сина і зробили це дуже жорстоко. За два роки слідства я жодного разу не почула, за що і чому його вбили. За такі дії вбивці мають бути покараними», – каже Галина Струтинська.

Наступне засідання – 13 грудня о 10:30.

Жертви стоматолога-різника

Оператор трансляції обласного телебачення “Галичина” Ігор Струтинський (1979 рік народження) вийшов з дому 6 вересня. Востаннє його бачили у районі залізничного вокзалу. Антона Кучерака (1987 рік народження) востаннє бачили 4 жовтня, також в районі залізничного вокзалу. Проте, кажуть батьки загиблих, від початку міліція стверджувала, що ці два зникнення не пов’язані між собою.

До теми. На слідчому експерименті Вуйців показав, як вбив і розчленував Кучерака (ВІДЕО)

Вуйціва визнали винним за частиною першою статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство), та пунктом 13 частини другої статті 115 Кримінального кодексу України (вбивство, вчинене особою, яка раніше вчинила умисне вбивство).

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.