Кримінал Світ

Справа Колковського: півторагодинне кіно

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сьогодні в Івано-Франківському міському суді продовжилося слухання по справі екс-депутата міської ради Володимира Колковського. Нагадаємо, того звинувачують у вимаганні та одержанні хабара, у змові з екс-начальником міського департаменту архітектури Олегом Гаркотом.

kol
У порядку денному – розгляд аудіо- та відеодоказів. На слухання прокурор приніс 9 дисків. Відтворював їх у хронологічній послідовності подій.

  • Так, на першому диску були події від 30 травня 2012 року, Колковський отримує від потерпілого Віктора Ломея 10 тисяч доларів. За даними слідства це гроші – за договір оренди земельної ділянки. Вони також обговорюють отримання Ломеєм містобудівних умов та обмежень для будівництва. А також події від 28 липня 2012 року. Розмова Ломея та Олега Гаркота, колишнього очільника міського департаменту архітектури, яка підтверджує, що «Володя у курсі справи».
  • На другому – події від 5 жовтня, відео розмови Колковського і Ломея, останній скаржиться, що попри те, що вони про все домовилися, довідку він досі не отримав. Тією ж датою позначена розмова Гаркота і Ломея, той висуває аналогічні скарги керівнику департаменту.
  • Третій диск – від 9 жовтня, на ньому запис передачі 30 тисяч доларів підлеглому Колковського Славенюку, а також те, що на підтвердження передачі Колковському висилали смс.
  • Четвертій диск – майже 35 дзвінків Ломея, Колковського та Гаркота, які підтверджують змову.
  • П’ятий, шостий і сьомий диски – це затримання Гаркота 9 жовтня з 30 тисячами мічених доларів.

Ще два диски суд не встиг розглянути і переніс це на наступне засідання.
Колковський і його захисник проти наведених доказів не протестували, так що суд розглядав їх у «скороченому» варіанті.
Наступне засідання відбудеться 17 жовтня о 9 годині.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні