Кримінал

Шахраї п’ять років ошукували франківців, назвавшись іноземними лікарями

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Прокурор скерував до суду обвинувальні акти проти 15 учасників шахрайської організації.

Наприкінці 2017 року працівники Нацполіції та Генеральної прокуратури України, ліквідували організацію, яка упродовж п’яти років ошукувала довірливих громадян переважно одиноких похилого віку, пише прес-служба Генеральної прокуратури України.

Учасники злочинної організації, яка мала розгалужену мережу, зокрема структурні частини у Києві, Житомирі та Івано-Франківську, по телефону вводили в оману мешканців, повідомляючи їм про неіснуючі державні медустанови, в котрих нібито працюють лікарі, у тому числі запрошені з інших країн.

Затримані видавали себе за іноземних лікарів, розмовляли з удаваним іноземним акцентом, пропонували за допомогою вигаданих новітніх технологій, успішно полікувати будь-яке захворювання, у тому числі тяжке та не виліковне.

Інколи людям навіть повідомляли про можливу смерть, якщо вони не куплять дорогі «чудо-ліки» – неіснуючі препарати від різноманітних захворювань, у тому числі вигаданих шахраями після псевдодіагностики.

Насправді дешеві українські ліки, з яких попередньо забрали маркування чи дешеві біологічно активні домішки, які взагалі не є лікарськими засобами.

Правоохоронці встановили, що лідером злочинної організації є громадянин Російської Федерації, який організував шахрайську схему на території двох країн. Наразі його оголосили у розшук.

Шахраям світить позбавлення полі на строк до 12 років з конфіскацією майна.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.