Кримінал

Прикарпатець сплатить 12750 грн штрафу за придбаний онлайн кастет

Google+PinterestLinkedInTumblr

До Калуського суду надійшло кримінальне провадження, під час розгляду якого встановлено, що обвинувачений придбав через мережу інтернет кастет. Усвідомлюючи, що придбаний ним предмет являється холодною зброєю носив при собі. Про це повідомляють у прес-службі Калуського міськрайонного суду.

На одній із вулиць Калуша хлопця зупинили військовослужбовці Національної гвардії України для перевірки документів. Вони і виявили кастет.

До теми:  Суддя Калуського суду знайшов у робочому кабінеті прослушку

Допитаний в судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненому правопорушенні визнав повністю.  Суд визнав його винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 263 КК України.

З матеріалів справи відомо, що обвинувачений на обліку в лікарів нарколога та психіатра не перебуває, відсутні негативні характеристики щодо нього, він здобуває вищу освіту. Взявши до уваги щире каяття, активне сприяння у розкритті злочину, юний вік обвинуваченого та те, що він раніше не судимий, суд призначив йому покарання із застосуванням ст. 69 КК України у виді штрафу у розмірі 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 12750.00 гривень, – йдеться в повідомленні.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.