Кримінал

Суддя Калуського суду знайшов у робочому кабінеті прослушку

Google+PinterestLinkedInTumblr

У телевізорі судді Калуського міськрайонного суду Олега Миговича виявлено спеціальний технічний засіб для негласного отримання інформації. Телевізор знаходився у його робочому кабінеті. Прослушку виявив майстер під час ремонту, після того, як через майже рік користування телевізор вийшов з ладу. Про це повідомляють у Вищій раді правосуддя.

Суддя звернувся до Калуського районного відділу поліції в області та повідомив про кримінальне правопорушення, передбачене статтею 359 Кримінального кодексу України. Це – незаконні придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації.

Матеріали за його заявою зареєстровані та направлені до Управління СБУ в Івано-Франківській області для прийняття рішення. Наразі перевірку повідомлених обставин здійснюють правоохоронні органи.

На переконання судді незаконне збирання інформації шляхом встановлення в його службовому кабінеті спеціальних засобів негласного отримання інформації є втручанням у здійснення правосуддя та проявом неповаги до суду, – повідомляють у раді правосуддя.

Випадки, що мають ознаки кримінальних правопорушень, повинні бути належним чином досліджені правоохоронними органами.  А винні особи – притягнуті до передбаченої законом відповідальності.

З огляду на вказане ВРП вирішила звернутися до Офісу Генерального прокурора щодо надання інформації про розкриття та розслідування злочину у кримінальному провадженні за фактами, повідомленими суддею Калуського міськрайонного суду Івано-Франківської області Олегом Миговичем.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.