Кримінал

Прикарпатцю присудили 15 років тюрми за державну зраду

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
За публічного обвинувачення Івано-Франківської обласної прокуратури громадянина України заочно засуджено за державну зраду. Вироком суду йому призначено покарання у виді 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
У суді доведено, що чоловік після військової служби в 90-х роках виїхав на постійне місце проживання до рф. Там у 2017 році він погодився на співробітництво із представниками ФСБ, пише Репортер з посиланням на обласну прокуратуру.
У 2018 році засуджений приїхав в Україну та отримав від представника іноземної спецслужби завдання. Він мав збирати інформацію у політичний, релігійній, військовій сферах, а також сформувати на території України агентурну мережу для збору та передачі даних представникам фсб.
Для цього чоловік намагався встановити контакт із представником військового підприємства на території України. Під приводом ділових переговорів щодо можливого постачання комплектуючих до військової техніки з України до КНР через очолюване ним на території рф підприємство він цікавився асортиментом товарів подвійного призначення, які можна експортувати. Також його цікавила можливість виконання замовлень для Міноборони України, співпраця з бронетанковими заводами України та здійснення експортних операцій.
Окрім того, засуджений познайомився із представником однієї з політичних партій України. Він запропонував йому створити та очолити політичну партію з нібито проєвропейськими поглядами, яка б не псувала відносини з країнами СНД та рф.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.