Кримінал

Прокуратура повернула з приватної власності землі Карпатського національного природного парку

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Завдяки Спеціалізованій екологічній прокуратурі Офісу Генерального прокурора Верховний Суд залишив в силі судові рішення про задоволення позову Надвірнянської місцевої прокуратури  про витребування 0,4 га земель Карпатського національного природного парку. Землі Карпатського НПП були передані у приватну власність на підставі підроблених документів, пише Репортер.

Шпиці на території Карпатського НПП

Карпатський національний природний парк має особливу природоохоронну, оздоровчу, історико-культурну, наукову, освітню й естетичну цінність.

Його територія включає такі унікальні об’єкти як хребти Чорногора і Малі Горгани, карпатські праліси та льодовикові водойми, гора Говерла та обсерваторія «Білий Слон» на горі Піп Іван. Ці землі підлягають збереженню у первинному вигляді як національне надбання в інтересах нинішнього і майбутніх поколінь.

Карпатський НПП є найстарішим в Україні – його створили ще у 1980 році. До того ж він ще й один з найбільших, найвідоміших та найбільше відвідуваних туристами, адже на його території сконцентрована велика кількість визначних природних об’єктів. Це і найвища в Україні гора Говерла, і надпопулярні гірські масиви Чорногора та Горгани, і високогірні озера Несамовите та Марічейка.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.