Кримінал

Побив через російську музику: на Коломийщині судили чоловіка за виправдовування агресії рф

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

6 травня Коломийський міськрайонний суд виніс вирок у справі уродженця села Микитинці Косівського району. Чоловіка звинувачували у завданні легких тілесних ушкоджень та виправдовувані збройної агресії рф.

Інцидент стався ще 2 червня 2022 року – під час побутової сварки. Обвинувачуваний з напарником копали криницю на одному з подвір’їв – на замовлення господаря. Під час цього вони слухали російську музику, як стверджував сам обвинувачуваний, релігійного характеру.

суд
Фото ілюстративне

Сусід вимагав від них вимкнути музику і під час цього конфлікту він отримав два удари – в ніс, та в голову. Як стверджує сам потерпілий, удари були завдані гайковим ключем.

А надалі при чотирьох свідках під час сварки обвинувачуваний публічно виправдовував та визнавав правомірною збройну агресію рф проти України. При цьому використав такі висловлювання: «Путін правильно робить, що вбиває вбивць, таких як ви», «Путін на територію України прийде та покаже як правильно жити».

З показів потерпілого, який є уродженцем Коломиї, випливає, що з чоловіком, який на нього напав, він не був знайомий до конфлікту. Того дня, приблизно о 13годині він почув на дворі музику зі словами російською мовою. А коли вийшов надвір, то побачив, що ще інший його сусід, в якого на війні загинув син, просить робітників, які копали у сусіда криницю, зробити музику тихішою. Але один з них відповів, що не треба йому вказувати, яку музику слухати.

Через деякий час вони уже вдвох з сусідом пішли до працівників і знову попросили зробити музику тихіше. І їм знову відмовили, тож він висмикнув шнур з розетки. І отримав два удари гайковим ключем.

Далі обвинувачуваний став називати їх убивцями і сказав, що їх мало вбивають.

Після конфлікту, перші 10 днів потерпілий знаходився на стаціонарному лікуванні, наступні два тижні лікувався на денному стаціонарі. У суді стверджував, що й нині його іноді болить голова, дихає не повною мірою, лікар рекомендував через рік зробити додаткову операцію. Моральну шкоду оцінює у 100 000 грн.

Сам обвинувачуваний у суді заперечив, що бив потерпілого. Мовляв, той сам напав на нього з кулаками. А експертів він потім підкупив.

Суд ухвалив визнати чоловіка винним по обох звинуваченнях. І призначив йому покарання у виді пробаційного нагляду строком на 2 роки.

Позов потерпілого про відшкодування моральної та матеріальної шкоди суд задовольнив частково – 35 тис грн відшкодування моральної шкоди та 1 939 грн матеріальної.

Читайте: У Франківську на перехресті Довженка і Дорошенка зміниться рух (Схема)

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.