Кримінал

Не з’явилися перекладачі – суд вкотре відклав засідання у справі туркмена, звинуваченого у вбивстві студентки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Івано-Франківському міському суді 19 лютого провели засідання у справі Ельдара Астанова, якого підозрюють у вбивстві болгарської студентки.

Нагадаємо, що минулого разу обвинувачений тягнув час і просив нового адвоката. Він був не згідний зі статтею, за якою його обвинувачують. Також він сказав, що у них зі теперішнім розбіжності, тому він вимагав нового адвоката. Суддя Руденко відклав засідання.

У понеділок, 19 лютого,  з поважних причин на засідання не з’явилися перекладачі.

Астанов мав можливість поспілкувався конфіденційно із захисником Шкварком. Він заявив, що не міняє думку і хоче замінити захисника.

До теми: Суд іноземця, якого звинувачують у вбивстві болгарської студентки, вкотре перенесли

Захисник просить відкласти засідання через відсутність перекладачів, оскільки обвинувачений іноземець і не зрозуміє.

Суд пропозицію підтримав і переніс засідання на 15 березня о 15:00. Також Суд зобов’язав прокурора забезпечити явку перекладачів.

До теми: У Франківську вбивцю болгарської студентки привели до суду під конвоєм і з собаками (ФОТО)

 

Нагадаємо: Дишлі Елі Зія зникла 31 травня цього року. Лише 6 червня про її зникнення повідомили в поліцію й оголосили розшук.

12 червня тіло дівчини зі слідами насильницької смерті знайшли в Рогатинському районі в селі Світанок: труп поклали у валізу і втопили у ставку. Закопані речі жертви знайшли у Городенківському районі, звідки походить родина матері обвинуваченого.

Ельдара Астанова поліція затримала того ж дня, коли знайшли тіло жертви. Івано-Франківський міський суд обрав для Астанова запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Його адвокат просила змінити запобіжний захід на домашній арешт з електронним браслетом. Однак апеляційний суд залишив її скаргу без задоволення.

А 28 листопада Івано-Франківський міський суд вдруге не зміг розпочати слухання справи по суті, оскільки на засідання суду не з’явився захисник та перекладач обвинуваченого, а підсудний сказав, що уклав угоду з іншим адвокатом.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.