Кримінал

На Прикарпатті виявлено 20 росіян, які перебували на території області нелегально

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

З початку року на території Івано-Франківщини виявлено 111 іноземців з неврегульованим статусом. Раніше таких осіб називали нелегальними мігрантами.

Щодо 79 осіб цієї категорії застосовано процедуру примусового повернення до країн походження чи в треті країни. Чотирьох іноземців-правопорушників, згідно з рішеннями судів примусово видворено з України, повідомляє пресслужба УДМС.

 

23 громадянам-іноземцям, які порушили законодавство України про правовий статус іноземців, у найближчі декілька років заборонено в’їжджати на територію нашої країни.

Майже кожен п’ятий або 20 осіб з-поміж виявлених нелегальних мігрантів – громадяни російської федерації. Усі вони були зобов’язані та вже покинули територію України. За цей же період 13 громадянам країни-агресора відповідно до положень статті 12 Закону України «Про імміграцію» скасовано дозвіл на імміграцію в Україну.

Читайте також: У Калуші судять жінку, яка під час війни прославляла російських військових

До слова, з початку запровадження правового режиму воєнного стану працівники спеціалізованого підрозділу УДМС в області спільно з оперативниками регіонального УСБУ здійснили примусове повернення з України 7 осіб-іноземців, перебування яких в Україні становило певні ризики для національної безпеки.

Крім того, ще двоє громадян росії, щодо яких РНБО запровадила санкції, за рішенням суду зараз утримуються у пункті тимчасового перебування іноземців. Після ідентифікації їх примусового видворять за межі України.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.