Кримінал

На Прикарпатті вирубали лісу на 500 тис – лісівникам оголосили підозру

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
ДБР припинило незаконні порубки дерев у Київській, Луганській, Івано-Франківській та Одеській областях.

Про це йдеться на сторінці ДБР у Facebook, інформує Репортер.

“У межах системної протидії злочинам проти довкілля Державне бюро розслідувань продовжує викривати та запобігати незаконним рубкам лісів. Найчастіше незаконні порубки здійснюються за участю працівників лісової охорони, які, навпаки, мали б зберігати лісові ресурси. Ці посадовці своїми діями завдають неймовірну шкоду навколишньому середовищу та спричиняють мільйонні збитки державі”, – йдеться в дописі.

Підтверджують це й останні результати роботи працівників ДБР у різних регіонах України.
Київська область
Слідчі Терупраління ДБР Києва повідомили про підозру сімом особам за фактом незаконної вирубки лісу на 13 млн гривень збитків та попередили вирубку на 1,5 млн гривень.
Луганська область
Працівники Теруправління ДБР Краматорська завершили досудове розслідування стосовно колишнього лісничого Державного підприємства «Старобільське лісомисливське господарство».
Крім того, слідчі Теруправління ДБР Краматорська повідомили про підозру двом працівникам державного лісництва та цивільній особі, які незаконно рубали ліс у Луганській області.
Івано-Франківська область

Слідчі Теруправління ДБР Львова повідомили про підозру майстрам лісу двох державних лісових господарств на Прикарпатті, які допустили незаконні рубки лісу.

Слідчі встановили, що працівники лісових господарств несумлінно виконували свої обов’язки та не забезпечили охорону ввірених їм територій.

“Цим скористалися невідомі особи, які незаконно вирубали сосни, ялини та інші дерева. Завдано збитків на майже 500 тис гривень. Лісників підозрюють у службовій недбалості, що завдала тяжких наслідків державним інтересам у сфері охорони навколишнього природного середовища, (частини 1, 2 ст. 367 КК України). Підозрюваним загрожує позбавлення волі на строк до 5 років”, – йдеться в дописі.

Процесуальне керівництво здійснює Івано-Франківська обласна прокуратура, оперативний супровід – ДБР.

Одеська область
Працівники Теруправління ДБР Миколаєва завершили досудове розслідування стосовно т.в.о. лісничого Одеського лісгоспу, який допустив незаконну вирубку трьох сотень дерев на території лісництва.
Лише завдяки ефективній та систематичній роботі оперативних і слідчих співробітників Державного бюро розслідувань, лише за перше півріччя 2021 року на лаві підсудних опинилися 82 нечесних працівників Державної лісової охорони, а ще 55 – повідомлено про підозру.

Детальніше за посиланням https://cutt.ly/9m4Fnao

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні