Кримінал

На Калущині за побиття дружини чоловік отримав 200 годин громадських робіт

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На Калущині суд призначив чоловіку, який через ревнощі побив жінку, 200 годин громадських робіт.

Про це інформує Калуський міськрайонний суд, пише Репортер.

громадських

До суду із місцевої прокуратури надійшов обвинувальний акт про обвинувачення чоловіка, який за місцем свого проживання, посварився із дружиною та побив її.

Чоловік на ґрунті ревнощів, наніс декілька ударів руками по голові та тулубі, після чого використавши як знаряддя пластикову вибивачку, наніс декілька ударів по нозі жінки.

Внаслідок умисних протиправних дій обвинуваченого, потерпілій спричинені тілесні ушкодження у вигляді синців та саден на тілі, які згідно висновку експерта відносяться до легких тілесних ушкоджень.

У судовому засіданні обвинувачений зазначив, що визнає вину у вчиненні кримінального правопорушення. Проте, з детальних пояснень обвинуваченого суд не побачив щирого жалю за вчинені неправомірні дії. Крім того, обвинувачений висловлював думки, що варто було вдарити дружину більше разів, щоб вона зробила належні висновки.

Потерпіла в судовому засіданні просила покарати обвинуваченого відповідно до закону.

Читайте: На Прикарпатті пенсіонер задушив приятеля під час сварки

Призначаючи покарання обвинуваченому, суд відповідно до вимог закону, враховував ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу винного та обставини, що пом’якшують та обтяжують покарання, обставини при яких було скоєно кримінальне правопорушення, а також думку потерпілої і позицію прокурора.

Таким чином суд вирішив призначити чоловіку покарання у виді громадських робіт строком на 200 годин.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.