Кримінал Світ Фото

На Франківщині вчителька побила школярку – через конфлікт на турнірі з баскетболу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

До редакції «Репортера» звернувся Петро Дем’яній, благаючи про допомогу: його доньку побила вчителька фізкультури з іншої школи – тільки через те, що дитина допомогла своїй команді виграти у баскетбольному турнірі. Цей інцидент підняв на ноги місцеві сільську та районну ради, а вже завтра батьки поведуть 15-річну Ольгу знімати побої. Батько каже, вчителька вдарила дитину головою об трубу, а коли та впала і закривалась руками, – додавала колінами, куди влучала…

hZDaD1zl7d8
Батько каже, що Оля – відмінниця у школі, їздить на олімпіади та завжди є ведучою шкільних вечорів

У понеділок, 21 березня, у селищі Задністрянську Галицького району відбувся турнір з баскетболу між школами району. Третє місце посіла команда із села Делієве, в якій і грає Ольга Дем’яній. Дівчинці вдалися кілька кидків, тож була задоволена своєю грою. Тим більше, що команда перемогла суперників із села Насташине, які звикли бути першими. Але радість спортивному досягненню для Олі тривала недовго.

«Після змагань діти пішли в роздягалку, фізрук десь затримався. У цей час увірвалася вчителька фізкультури села Насташине разом зі своєю ученицею, – говорить батько потерпілої. – Вона почала розкидати дітей зі словами: «Ми вас тут зараз навчимо, як треба грати». При цьому нецензурно лаялась. Моя донька сказала, що її команда перемогла, бо вміє грати. Тоді вчителька взялася бити Олю. Схопила її за волосся, штовхнула до труби головою. Донька закрила обличчя руками, а та вдарила її до коліна головою, била по нирках, куди попало. Дитина подряпана, у крові, завтра підемо знімати побої».

Батько звернувся до директора школи Делієвого, та одразу повідомила про все у районну раду та РДА.

«Завтра у мене мають бути керівники навчальних закладів, будемо все з’ясовувати і робити висновки, – каже Іван Матейко, начальник відділу освіти Галицької РДА. – До мене звернулися вчителі, які були на цьому турнірі. Я спочатку буду розмовляти з керівниками і безпосередніми учасниками конфлікту».

Оновлення: Вчителька, яка побила школярку на Франківщині, вибачилася – батько забирає заяву.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні