Кримінал

На Франківщині половина виявлених нелегалів – росіяни

Google+PinterestLinkedInTumblr

З початку року на території області виявлено 39 нелегальних мігрантів. Майже половину з виявлених нелегалів або 17 правопорушників – особи з паспортом російської федерації.

У переважній більшості випадків йдеться про відсутність в іноземців підстав для подальшого законного перебування на території України, пише Репортер з посиланням на Міграційну службу.

виявлених

У кожному разі правопорушники притягнуті до адміністративної відповідальності, а щодо 14 іноземців з неврегульованим статусом міграційна служба ухвалила рішення про їх примусове повернення до країни походження або в треті країни.

Черговий приклад – історія з 26-річним громадянином Йорданського Хашимітського Королівства. Декілька років молодий чоловік навчався у медичному виші в Сумах. Через невиконання іноземцем умов договору про навчання його відрахували з вузу, а міграційна служба скасувала дію посвідки про тимчасове перебування в Україні.

У визначений термін іноземець не виїхав з України, натомість завзято взявся шукати тут наречену. Дістався аж Прикарпаття, де й потрапив у поле зору працівників міграційної служби. Щодо правопорушника ухвалено рішення про примусове повернення до країни походження і зобов’язано у визначений термін таки виїхати з України.

Читайте: В Україні арештовано «приховані» активи дружини Медведчука на понад 442 млн грн

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.