Кримінал

Коломиянку, яка в магазині побила суперницю на очах її ж дітей, суд відправив на громадські роботи

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

20 лютого Коломийський міськрайонний суд виніс вирок у справі місцевої мешканки. Жінка просто в магазині побила іншу жінку, бо вважала, що через ту розпався її шлюб.

Як ідеться у матеріалах справи, 11 червня минулого року близько 16 години потерпіла разом з двома своїми малолітніми дітьми, менший з яких був у дитячій колясці, зайшла у приміщення магазину «Най-Най» в Коломиї.

магазині
Фото ілюстративне

Через дві хвилини, у це саме приміщення зайшла обвинувачувана. Вона вважала потерпілу суперницею, через яку і розпався її шлюб з чоловіком. Одразу підійшла до тої і запитала чи вона її пам’ятає. В присутності дітей схопила жінку рукою за волосся на голові і підтягнула до себе. А після цього ще вдарила рукою по обличчі.

Старша дівчинка, яка це все бачила, розплакалася і підбігла до мами. Незважаючи на це, обвинувачувана ще раз вдарила жінку по обличчі. Після цього ще намагалася не дати тій вийти з магазину.

Але потерпіла взяла дитину за руку, схопила коляску з іншою дитиною і покинула приміщення магазину.

У суді обвинувачувана заявила, що вчинила це через емоції, хоч і бачила, що потерпіла була з дітьми. Жаліє, що так зробила, «але не за потерпілу, а за себе, їй кримінальна справа не потрібна. Більше зіграли емоції, але може людину це навчить більше не лізти у чужу сім`ю».

Потерпіла заперечувала, що саме вона стала причиною розлучення, наполягала, що вона мала стосунки з колишнім чоловіком обвинувачуваної, коли та вже не жила з ним.

Суд ухвалив визнати жінку винною та призначити їй покарання у вигляді громадських робіт на строк 84 години.

Читайте: Виховательку з Калущини судили за присвоєння собі виплат за розміщення ВПО

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.