Кримінал Світ Фото

“Порошенка, Яценюка і Турчинова будуть судити”, – Коцаба заявив, що віднині може сидіти 12 років (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У четвер, 14 липня, апеляційний суд Івано-Франківської області розпочав розгляд скарги на вирок у справі проти одіозного блогера Руслана Коцаби. Нагадаємо, його тримали у СІЗО більше року та звинувачували у перешкоджанні ЗСУ та державній зраді.

Kotsaba 3

До теми. Справа Коцаби. Монтян у суді запропонувала свідку “в голову з ноги” (ФОТО, ВІДЕО)

Блогер наголосив, що сьогодні – 524 день його ув’язнення. Каже, нині суд може прийняти ухвалу, залишивши його засудженим – зняти пом’якшення, які брались до уваги при винесенні вироку в міському суді. Тоді, за його словами, доведеться відсидіти у в’язниці аж 12 років.

Kotsaba 2

До теми. Франківський суд призначив вирок Руслану Коцабі – 3 роки і 6 місяців за гратами

“Можливо, ми з вами більше не зустрінемось, – звернувся Коцаба до журналістів у залі. – Якщо сьогодні приймуть ухвалу, я вже буду засудженим. Тому допоможіть мені відмитися від того бруду, який на мене виливають. Мене у 50 років зганьбили повністю. Війна – від сатани, досить тої ненависті. Краще поганий мир, ніж добра війна. Ми повинні визначитись, чи ми торгуємо, чи воюємо. Я повторюсь, мені ні на грам не соромно за все, що я говорив. Це громадянська війна, а іноземний вплив є з обох боків. Порошенка, Яценюка і Турчинова будуть судити. Саме вони зробили цей бізнес на крові, цю торгівлю. Вони будуть тікати за кордон і будуть у розшуку. Це вони спровокували Путіна, вони і віддали йому Крим за два дні і проводили домовленості щодо Донбасу. Порошенко буде покараний за цей передерибан, братовбивство, створене заради олігархічних інтересів”.

Kotsaba 1

До теми: Експерти знайшли у виступах Коцаби підривну діяльність проти України

Судді у справі – Олександр Васильєв, Володимир Гандзюк, Микола Кавацюк.

Нагадаємо, Коцабу визнали винним у перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України, а його винуватість у державній зраді не довели. Суд оголосив, що Васильєв подав на самовідвід, адже є переселенцем зі сходу та досі має майно на Донбасі. На це прокурор заперечив. А сам Коцаба сказав, що не заперечує, аби у справі був суддя, родом з Донбасу. Наразі суд у нарадчій кімнаті вирішує, чи задовольнити клопотання про відвід судді.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.