Кримінал

Інженер, який підписав неправдиві документи на реконструкцію школи у Клубівцях, заплатить 34 тис грн штрафу

Google+PinterestLinkedInTumblr

Інженеру з технічного нагляду, який підписав неправдиві документи щодо реконструкції школи на Тисмениччині, суд присудив заплатити 34 тис грн штрафу.

Про це йдеться у вироку Тисменицького районного суду, пише Репортер.

Приватний підприємець, інженер з технічного нагляду, отримавши від директора ТзОВ «Планетабуд» «Акт приймання виконаних будівельних робіт» за грудень 2021 року, неналежно віднісся до виконання своїх службових обов`язків та не перевірив фактичне виконання будівельних робіт. Насправді, виконані роботи не відповідали проєктно-кошторисній документації.

Йдеться про реконструкцію школи (блок № 2) з добудовою приміщень шкільної майстерні та актового залу по вул. Стародорожня, 1, в селі Клубівці Тисменицького району Івано-Франківської області.

Читайте: П’яним побив матір – мешканець Надвірнянщини отримав 200 годин громадських робіт

Далі директор ТзОВ «Планетабуд» подав документи до бухгалтерії відділу освіти Тисменицької міської ради для їх підписання, обліку та проведення оплати за виконані роботи.

Після цього, посадовці відділу освіти Тисменицької міської ради у грудні 2021 року, згідно платіжних доручень, перерахували ТОВ «Планетабуд» через Держказначейську службу України на відкритий товариством рахунок в AT «ТАСКОМБАНК» усю суму, зазначену в Акті приймання виконаних будівельних робіт за грудень 2021 року.

Таким чином, інженер завдав громадським інтересам в особі відділу освіти Тисменицької міської ради матеріальної шкоди на суму 245894 гривень 70 копійок. Це становить 216,6 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Згідно з КК України, це – кримінальне правопоршуення, а саме – службове недбальство.

Читайте: Франківський суд оштрафував чоловіка на 24 тис грн за крадіжку туалетної води

У судовому засіданні обвинувачений повністю визнав свою вину, розкаявся у вчиненому й просив не призначати йому суворого покарання.

Суд призначив покарання – штраф у 34 тис грн. А також позбавив чоловіка права займати атестовані посади та займатися діяльністю, пов`язаною із здійсненням технічного нагляду при виконанні робіт (послуг), пов`язаних із створенням об`єктів архітектури та технічного нагляду за будівництвом будівель і споруд строком на три роки. Також підсудний заплатить понад 4300 грн за витрати суду на експертизу.

Авторка: Ольга Романська

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.