Кримінал

Ідилія кохання і трошечки струс мозку. У суді допитали матір Булієнка, якого звинувачують у смерті співмешканки

Google+PinterestLinkedInTumblr
В Івано-Франківському міському суді триває слухання свідків у справі Максима Булієнка, який забив до смерті свою співмешканку Олександру Щеглову.

Жоден свідок від звинувачення на слухання 3 жовтня не явився. Тож виявили допитати як свідка – матір Людмилу Булієнко, про допит якої клопотали як Кінаш, так і Ярицький.

«Коли мій син познайомився з Олександрою, вони любили один одного. Це була ідилія кохання. Не можу сказати, що були сутички. Хіба маленькі, як і в кожній сім`ї»,- каже Людмила Булієнко.

Каже, під час чергової диспансеризаціі на роботі за станом здоров`я він був змушений розрахуватися, і після цього втратив себе у соціумі.

Пили й сварилися. У суді допитують свідків у справі Булієнка, який забив свою співмешканку

«Мене там не було. Я знаю про всі події зі слів сина. Коли йому стало погано, він попросив від Олександри допомоги. Але вона йому не допомогла через алкоголь. Тому в них і виник спор. Потім я дізналася, що вона була прооперована. При чому успішно. І вона навіть хотіла, щоб її перевели. Я раділа, що їй краще».

Каже, Олександра хотіла забрати заяву з поліції. А за кілька днів стан жінки погіршився. Людмила Булієнко каже, що причиною смерті, на її думку, було недбале ставлення лікарів.

Про події 19 грудня син розповів мамі увечері наступного дня. Але про побої не говорив нічого.

«Перед цим до мене приїхали інспектори поліції. Сказали, що нічого страшного не сталося – була суперечка, – каже Людмила Булієнко. – Максим її штовхнув трохи і вона впала. Повідомили про струс мозку, трошечки. Тому я запитала сина в чому справа. Він сказав, що трошечки її штовхнув. Але якби вона не була п’яна, то не впала б».

Читайте: Історія одного кохання. Що тримало разом франківців Сашу Щеглову і Максима Булієнка, який побив її до смерті

Мама Щеглової на суд принесла портрет доньки і запитала про синець під оком у доньки. Не це Булієнко відповіла, що вона цього не пам’ятає. Бо Саша такі факти приховувала.

«Поліцію викликали, бо були сутички на побутовому рівні. Але я про це не знаю, бо Олександра любила Максима і старалася про такі речі мені не говорити», – каже Людмила Щеглова.

Суддя Деркач запитала, чому Максим не залишився з Олександрою, коли її забрала швидка. На це мама Булієнка відповіла, що син повернувся 20 грудня в обід, сказав, що в них все добре. А чому він не поїхав з Олександрою до лікарні, не знає.

Оскільки свідки у справі ще не допитані, прокурор сказав, що без них розгляд справи не можна продовжити. Відтак вирішили забезпечити явку свідків на наступне засідання. Розгляд справи перенесли на 18 жовтня 14:00.

Нагадаємо, в ніч на 19 грудня 2017 року Олександру Щеглову вже не вперше побив 29-річний іванофранківець Максим Булієнко. Та цього разу — востаннє. За кілька днів, 24 грудня, Олександра померла в реанімації.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.