Кримінал

Франківка перерахувала 90 тис грн за неіснуючу посилку від афериста-іноземця

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Мешканка Франківська познайомилася з іноземцем в мережі. Він переконав жінку сплатити за посилку з начебто його речами гроші. А сам він мав невдовзі теж приїхати до неї. Таким чином кількома платежами вона  внесла на рахунок афериста 90 000 гривень. Про це повідомляють у поліції області.

У віртуальному світі можна не лише познайомитися з принцом-іноземцем, знайти кохання всього життя, але і стати жертвою інтернет аферистів. Анонімність мережі Інтернет спонукає шахраїв зловживати наївністю своїх жертв, за що вони можуть поплатитися грошима та майном, – пишуть у поліції.

Мешканка Прикарпаття познайомилася з іноземцем в мережі. Під час спілкування аферист повідомив, що перебуває у плаванні, та з собою має цінні речі й велику суму готівки. Тому, він вимушений посилкою передати їй вантаж. А коли у нього з’явиться можливість, він приїде в Україну та забере свої речі.

Надалі пройдисвіт вказав контактну особу зі служби доставки, з якою жінка мала тримати звʼязок для отримання посилки. Менеджер у листуванні повідомив, що необхідно оплатити доставку за посилку. Вона так і зробила, кількома платежами внесла на рахунок афериста 90 000 гривень. Однак, посилку не отримала, а іноземець – зник.

Правоохоронці вкотре нагадують громадянам:
– не потрібно довіряти невідомим особам в мережі, а тим більше якщо вони про допомогу;
– не виконуйте ніяких операцій, пов’язаних з розголошенням персональних даних вашої банківської картки;
– виконуйте усі фінансові операції виключно у банківській установі.​

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.