Кримінал

Ельдар Астанов, якого підозрюють у вбивстві студентки з Болгарії, може вийти із СІЗО (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
Захисник підозрюваного Ровшанбек Розметов каже, що Ельдару Астнову потрібно змінити міру запобіжного заходу.

Замість тримання під вартою – домашній арешт, оскільки теперішню міру запобіжного заходу – тримання під вартою – прокурори не обгрунтовують конкретними фактами.

«Дуже тривалий час він знаходився під вартою, – говорить Розметов. – З того часу, як суд першої інстанції приймав рішення про продовження запобіжного заходу, жодних нових обставин, які б давали підстави продовжити тримання під вартою, не було».

«Якщо прокуратура вважає, що є ризики, що я можу втекти чи вчинити якісь злочини, то я був би радий, якби вони надали докази, – каже сам Астанов. – Я готовий надати свої документи, щоб не виїхати з країни. Готовий носити електронний браслет чи інші пристрої».

Суд оголосив перерву до 24 липня. Деталі в сюжеті UA:Карпати:

Нагадаємо: Дишлі Елі Зія зникла 31 травня 2017 року. Лише 6 червня про її зникнення повідомили в поліцію й оголосили розшук.

12 червня тіло дівчини зі слідами насильницької смерті знайшли в Рогатинському районі в селі Світанок: труп поклали у валізу і втопили у ставку. Закопані речі жертви знайшли у Городенківському районі, звідки походить родина матері обвинуваченого.

Ельдара Астанова поліція затримала того ж дня, коли знайшли тіло жертви. Івано-Франківський міський суд обрав для Астанова запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Його адвокат просила змінити запобіжний захід на домашній арешт з електронним браслетом. Однак апеляційний суд залишив її скаргу без задоволення.

А 28 листопада Івано-Франківський міський суд вдруге не зміг розпочати слухання справи по суті, оскільки на засідання суду не з’явився захисник та перекладач обвинуваченого, а підсудний сказав, що уклав угоду з іншим адвокатом.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.