Кримінал Світ

«Це не повториться!», – у суді розкаявся Жовнір, котрого взяли на хабарі у Франківську

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківську відбулося судове засідання у справі начальника Івано-Франківського відділення Фонду державного майна Зіновія Жовніра, пише ГК.

До темиХабар на 150 тисяч доларів. Подробиці затримання Зіновія Жовніра, посадовця Фонду держмайна Франківщини.

Зіновій Жовнір

Посадовець вимагав 150 тисяч доларів у київського підприємця. Жовніра на час слідства тримали під вартою, з можливістю застави у 4 млн грн. Йому загрожувало до 12 років у в’язниці.

Пом’якшуючою обставиною прокурор вважає щире каяття обвинуваченого, він пропонує сьогодні заслухати показання підозрюваного та вивчити докази, які характеризують його особу.

До темиПосадовець, парк і тисячі доларів. З’явилося відео з місця затримання Зіновія Жовніра у Франківську (ВІДЕО)

«Будуючи на лаві підсудних, я довго думав про події, які відбулись зі мною. Я не можу до кінця збагнути, як це сталось, – каже Жовнір зі сльозми на очах. – Щиро каюся. Я дійсно пообіцяв посприяти перед керівництвом Фонду державного майна про зміну способу продажу паперової фабрики, яка на той час неодноразово виставлялася на продаж, але на неї не було ніколи покупців. Мої повноваження не поширювалися на цю фабрику. За останні два місяці у СІЗО в мене покращився стан здоров’я. Все, що вказане в обвинуваченому акті, відповідає дійсності. Я дуже шкодую про вчинок, який я зробив. Це не повториться!».

Раніше кримінальне провадження за фактом отримання хабара Зіновієм Жовніром було відкрите за ст. 368 Кримінального Кодексу України.

Обвинуваченого в отриманні хабара начальника регіонального відділення Фонду державного майна Зіновія Жовніра взяли під варту й призначили заставу у 4 мільйони гривень. Захисники посадовця оскаржували запобіжний захід в апеляційному суді, проте колегія суддів вирішила залишити ухвалу міського суду без змін.

Нагадаємо, 4 жовтня Зіновій Жовнір був затриманий працівниками СБУ і прокуратури на отриманні хабара в розмірі 20 тис. дол. Це був перший «транш» – всього за свої «послуги» зі зменшення оціночної вартості приміщень ДП «Коломийська паперова фабрика» Жовнір вимагав від київського підприємця 150 тисяч доларів.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.