Кримінал Світ

Церква засудила дії священика, який збив сім’ю та втік з місця смертельної ДТП у Тисмениці

Google+PinterestLinkedInTumblr

У понеділок 20 червня керівник релігійної організації «Місійного згромадження Святого апостола Андрія» за кермом Jeep Grand Cherokee наїхав на групу пішоходів і втік з місця ДТП. 33-річна жителька села Хом’яківка померла у лікарні. Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ повідомила, що винуватець ДТП – священик Тихон Кривецький.

дтп

До теми. Вночі в Тисмениці позашляхових збив пішоходів. 33-річна жінка померла у лікарні

“Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ висловлює своє щире співчуття родині з приводу загибелі пані Світлани Семіонел в ДТП, яке сталося 20 червня 2016 року за участю священика Тихона Кривецького, – йдеться на сайті УГКЦ. – Курія Архієпархії засуджує дії священика, які не відповідають його уряду та стану”.

У заяві зазначають, що Місійне згромадження Святого Апостола Андрія, до якого належить отець Тихон, бере на себе зобов’язання надати родині покійної необхідну допомогу.

“Івано-Франківська Архієпархія виступає за проведення чесного і незаангажованого розслідування ДТП. На час проведення слідчих дій ДТП за участю отця Тихона Кривецького, йому заборонено публічно священнодіяти та виконувати уряд. Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ призначив комісію для вивчення всіх фактів та обставин. Згідно висновків державних компетентних органів та комісії Архієпархії буде прийняте відповідне рішення”, – йдеться у повідомленні.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.