Кримінал

62-річного мешканця Микуличина судитимуть за домашнє насильство

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
62-річний мешканець Микуличина протягом двох років неодноразово вчиняв домашнє насильство (психологічне) до своєї дружинина. 

Слідчі Яремчанського відділення поліції завершено досудове розслідування. До суду направлено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом ст. 126-1 (Домашнє насильство) КК України. Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

До теми: Історія одного кохання. Що тримало разом франківців Сашу Щеглову і Максима Булієнка, який побив її до смерті

Досудовим розслідуванням встановлено, що протягом 2018-2019 років правопорушника вісім разів притягнуто до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушень, передбачених ст. 173-2 КУпАП (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування).

“Чоловік перебував під домашнім арештом за вчинення цих правопорушень. Він числиться на обліку Яремчанського відділення поліції, як особа, що вчиняє домашнє насильство, – йдеться в повідомленні. – Однак домашній насильник на вжиті заходи не реагував. Так, протягом березня 2019 року дружина тричі зверталась до поліцейських про вчинення домашнього насильства її чоловіком”.

Відомості за цим фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, передбаченого ст. 126-1 («Домашнє насильство») КК України, а 21 березня матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом направлено до Яремчанського міського суду.

До теми: «Б’є, значить – любить?». Франківчанки розповіли про життя із нелюдами
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.