Історія Статті

Легенди Станиславова. Заклад самоперевзування

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У вересні 1971 року в Івано-Франківську відкрили супермаркет «Прикарпаття», що на розі теперішніх вулиць Галицької та Дністровської. Щоправда, тоді він називався центральний універсальний магазин, скорочено – ЦУМ.

Одразу поправлюся, магазин існував і раніше – у теперішньому пасажі Гартенбергів, а того року перебрався до новозбудованого приміщення, пише “Репортер“.

Це був найбільший торговий заклад міста – понад три тисячі квадратних метрів. На покупців чекали відділи одягу та взуття, іграшок, побутової техніки, галантереї, сувенірів. Новий магазин належав до закладів самообслуговування, коли клієнт сам ходив по торговому залу, обирав товари, а розраховувався вже на касі при виході. Для провінційного Франківська це було новинкою, адже до того між людиною і товаром завжди стояв прилавок і пильний представник радянської торгівлі.

Легенди старого Станиславова. Кут бастіону

Але у перші ж дні роботи ЦУМу стався кумедний випадок. Мешканка Франківська Лукія Кричун згадує, як один дядечко зайшов у відділ взуття, взув нові мешти, поставив свої старі на полицю й ґонорово пішов геть.

Автор: Іван Бондарев
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.