Гроші

Зарплата моряка: як вигідно перевести гроші в Україну

Google+PinterestLinkedInTumblr

Кожен моряк, який планує йти в рейс, зобов’язаний надати пакет документів своєму роботодавцю. Одним з важливих пунктів, в тому числі і для самого моряка, є інформація про наявність банківського рахунку. З його допомогою моряки можуть отримувати заробітну плату у валюті, а також безпечно переводити гроші з-за кордону в Україну. Банк для моряків дозволяє відкривати рахунки в національній валюті, а також доларах і євро. Кожен клієнт може самостійно вибрати валюту рахунку, в залежності від того, в чому він буде отримувати зарплату.

Банк для моряків.

Карта моряка в цілому не відрізняється від банківських продуктів для інших категорій громадян. Однак, деякі банки пропонують спеціальні умови по відкриттю подібних карт.

Комісії

існує два різновиди комісій для морських карт. Деякі банки стягують комісію за переказ коштів на карту. Зазвичай вона становить 0,5-1% від загальної суми переказу. Інші фінансові установи беруть комісію за зняття грошових коштів з рахунку. Розмір винагороди банку також зазвичай становить до 1% від суми зняття.

також може стягуватися додаткова комісія за конвертацію валют. Однак багато банків надають подібні послуги безкоштовно. Вибираючи кращий банк для моряків України, варто уважно вивчити пропозиції установ і зупинити свій вибір на банку з найвигіднішими умовами.

Зняття готівки

отримати зароблені гроші можна через банкомат або термінал банку, в якому оформлений рахунок. Найчастіше ця послуга безкоштовна в рамках лімітів, встановлених фінансовою установою. Якщо сума перевищує ліміт, може стягуватися комісія.

Також деякі банки в якості привілею пропонують безкоштовно знімати готівку в банкоматах за кордоном, не частіше одного разу на місяць. Якщо потрібно знімати гроші за кордоном частіше, або є необхідність скористатися банкоматами іншого банку, може стягуватися комісія за кожну транзакцію.

Плата за оформлення та утримання

Залежно від банку, а також від класу карти і обраного тарифу, фінансові установи можуть брати плату за відкриття рахунку. Зазвичай ця сума становить від 100 до 2000-3000 грн. Обслуговування картки – 100-500 грн на місяць.

Переваги карти моряка

Крім безкоштовного обслуговування карти, а також можливості пільгового зняття готівки, карта моряка має й інші переваги:

  • Інтеграція з платіжними сервісами Apple Pay і Google Pay.
  • Комфортний обмін валют онлайн.
  • Можливість оформити додаткові карти.
  • Карти оснащені чіпами для підвищеної безпеки.
  • Можливість оплачувати безконтактно.

Також в залежності від класу карти доступні й інші сервіси: страхування, можливість відвідування бізнес-залів, пільгова Оренда автомобілів, пріоритет при проходженні паспортного контролю в аеропортах.

Як оформити карту

Для оформлення карти моряка потрібно стандартний пакет документів. Деякі банківські установи відкривають подібні рахунки тільки морякам і додатково можуть зажадати відповідне підтвердження.

Щоб швидко відкрити рахунок, досить відвідати відділення обраного банку або залишити заявку онлайн. Менеджер банку відповість на ваші запитання і призначить зустріч на зручний час.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.