Гроші

За несплату аліментів розшукують 129 прикарпатців

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
За перший квартал цього року на Прикарпатті було завершено 9624 виконавчих проваджень на суму близько 195 мільйонів гривень.

Про це сьогодні на прес-конференції розповів заступник начальника управління державної виконавчої служби в області Іван Француз.

За його словами, виконавчий збір склав майже 3 мільйони, що на 12 332 гривень більше, аніж минулого року,  інформує Бліц-Інфо. 

“До державного підприємства “Сетам” за перший квартал передано на реалізацію майно сумою більш як 19 мільйонів. З них вже було продано на 2 594 407 гривень. Наразі на виконанні перебуває 10 182 виконавчих документів про стягнення аліментів”, – каже Француз.

В.о. начальника відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби в області Михайло Капусняк додав, що за три місяці з прикарпатців було стягнуто понад 17 мільйонів аліментів на користь 9690 дітей.

“Державними виконавцями винесено 359 постанов про накладення штрафу за наявності заборгованості зі сплати аліментів понад 1 – 3 роки на загальну суму 367 468 гривень. Окрім того, 689 постанов було складено на прикарпатців про встановлення тимчасового обмеження боржників у праві виїзду за кордон, керування автівкою, користування зброєю. Ще 129 боржників перебувають у розшуку”, – зазначає Капусняк.

За його словами, найбільші суми аліментних платежів, стягнутих у межах одного виконавчого провадження у Коломийському районі, – 136 366 гривень, Тлумацькому – 126 663 гривень та Калуському – 84 619 гривень.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.