Гроші

З бюджету Коломиї виділили 150 млн грн на підтримку «десятки»

Google+PinterestLinkedInTumblr

Під час поїздки на схід України, голова Коломийської громади Богдан Станіславський зустрівся з командиром 10-ї гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» Михайлом Сидоренком та заступником командира Даніяром Петрюком.

Обговорили допомогу від Коломийської громади на 2023 рік, пише Репортер.

На пряму підтримку «десятки» ми передбачили понад 50 мільйонів гривень. Це гроші для того, щоб виконувати запити «едельвейсів», з якими вони звертаються до міської ради. За них купляємо дрони, рації, комп’ютерну техніку, запчастини тощо. Від початку року вже використали майже 10% від передбачених грошей, – повідомив Станіславський. – Наголошую, що це сума тільки для підтримки 10-ї гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».

Додатково ще передбачено понад 40 мільйонів гривень на ремонт будівель «десятки». Найбільша сума піде на добудову гуртожитку для військових. Також міська рада готова передбачити 50 мільйонів на купівлю квартир для захисників та захисниць.

Але це дуже довга процедура. Намагаємось якомога швидше все владнати, – додав Станіславський. – Ми хочемо і готові допомагати воїнам боротись на передовій та продовжувати життя у тилу стільки, скільки це буде потрібно. І разом з депутатами постійно працюємо над цим.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.