Гроші Світ

З 10 червня проїзд у франківських маршрутках подорожчає до чотирьох гривень

Google+PinterestLinkedInTumblr

У понеділок, 27 квітня, в Івано-Франківську відбулась відкрита дускусія щодо зміни тарифів на пасажирські перевезення. Ця проблема залишається актуальною для франківців, адже ціна на проїзд росте, а якість надання послуг не покращується.

Смушак

Розпочав дискусію директор ЖКГ, транспорту та зв’язку МВК Михайло Смушак. В першу чергу він повідомив, що з 10 червня проїзд у франківських маршрутках подорожчає до чотирьох гривень і обгрунтував це тим, що, на сьогоднішній день, 100% перевізників уклали додаткові угоди, згідно якими зобов’язалися обладнати маршрутки GPS-трекерами та проводити обілечування пасажирів.

Крім того, Смушак повідомив, що є чотири подання на розірвання угод з перевізниками, які погано виконували свою роботу.

IMG_3019

В свою чергу голова асоціації перевізників Володимир Сохан зазначив, що у людей є зауваження до перевізників але ніхто не враховує те, що протягом кількох років в Івано-Франківську був найнижчий тариф на проїзд у громадському транспорті, тому перевізники фактично працюють собі у збиток.

“Я наголошував, що громадський транспорт у Франківську дійде до ручки”, – каже Сохан.

Щодо зауважень до водіїв, то Сохан запевняє, що реагує на всі скарги, однак звільняти з роботи нікого не буде, бо “за такі гроші ніхто працювати не хоче”.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.