Гроші

Яремчанську та Білоберізьку громади зобов’язали спрямувати більше коштів на ЗСУ

Google+PinterestLinkedInTumblr

Відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність», яка створена при Івано-Франківській ОВА.

На ній заслухали звіти Білоберізької та Яремчанської громад. Їх зобов’язали переглянути витрати бюджетів, повідомила голова ОВА Світлана Онищук, пише Репортер.

Яремчанську та Білоберізьку громади зобов'язали спрямувати більше коштів на ЗСУ

Обидві громади отримують десятки мільйонів гривень надходжень з оподаткування від військових, – каже Світлана Онищук. – У той же час на їхні потреби скерували найменші суми з бюджетів. Відтак робоча група рекомендувала переглянути використання цих коштів і максимально спрямувати їх на потреби військових.

Зокрема голова Білоберізької громади погодився профінансувати потреби військових на 13 млн грн до кінця року. З коштів громада планує придбати авто для сил ППО, дрони для територіальної оборони і забезпечити фінансові потреби військових на наступний рік.

Яремчанській громаді робоча група рекомендувала якнайшвидше переглянути нові можливості й не оголошувати нові тендери на благоустрій територій. Натомість спрямувати кошти на потреби військових, а з податку з військових – профінансувати 5 млн грн на потреби ЗСУ.

Також голова Яремчанської громади запевнив, що допоможе з підсиленням обороназдатності області, придбає чотири авто для сил ППО, – каже голова ОВА.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.