Згідно до Земельного кодексу, кожен громадянин, якому виповнилося 18 років має право на кілька земельних наділів для різних потреб на безоплатній основі. Так і є насправді. Але щоб отримати, потрібно все правильно зробити – починаючи зі звернення до відповідних органів і завершуючи саме отриманням ділянки.
Щоб 100-відсотково та швидко отримати цей «дарунок» варто звернутися до спеціалістів «Альфа-Зем», які допоможуть вам на кожному з етапів, безкоштовно проконсультують.
Для якої мети можна отримати землю
Отримати земельний наділ можливо на такі потреби:
- Фермерське господарювання.
- Сільське господарювання.
- Садівництво.
- Встановлення гаража.
- Будівництво.
- Возведення дачного будиночка.
Зверніть увагу, що в залежності від мети використання, земельні ділянки мають різну площину, різні умови приватизації alfazem.com.ua/uk/zemleustrojstvo/privatizacziya-zemli, вимоги до паперів.
Будь-який з перелічених наділень передається безкоштовно. Тобто, громадянин не повинен платити за землю, але оформлення всіх паперів щодо привласнення та приватизації – повністю бере на себе. Приблизно всі витрати можуть скласти 5 тисяч гривень. Крім цього, потрібно бути готовим, що цей процес може затягнутися на кілька років. Та можна його пришвидшити, якщо звернутися до «Alfazem».
Де можна отримати землю
За Законом наділ дозволено обрати в будь-якому кутку країни не прив’язуючись до місця реєстрації. Та насправді в більшості це залежитиме від вибору місця локації землі, що приглянулася. Наприклад, у Київській, Одеській областях, отримати гектари дуже складно. Якщо тільки бути дуже наполегливим та мати якісь переваги перед іншими шукачами вдачі.
Як стати власником безкоштовного наділу
Перший крок – це звернення із заявою до одного з нижче наведених органів влади:
- Сільради, міськради (якщо ділянка належить до комунальної власності).
- Районні дерадміністрації.
- Держслужба з питань картографії та кадастру (якщо ділянка належить державі).
В заяві обов’язково вказати площу ділянки і його цільове призначення задля чого ви хочете отримати саме цей наділ.
Після цього ви отримаєте перелік паперів, які маєте підготувати для подальшого процесу та строки подання, конкретні адреси для звернення. Також вас повідомлять про строки розгляду клопотання. Зазвичай на кожний крок має піти не більше місяця, якщо із земельною ділянкою все гаразд.
Comments are closed.