Гроші

Яйце за 600 тисяч. У Коломиї відбувся дивний тендер (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 23 серпня, у Коломиї оголосили тендер на виготовлення металевої писанки. Вартість виробу – 600 тис грн. Наступного дня велике залізне яйце вже постало на кільцевій біля автостанції. Інформатор взявся детальніше дослідити оборудку, пише Репортер.

У журналістів з’явилося кілька запитань:

  • Для чого на кільцевій оглядовий майданчик у вигляді писанки? Що саме звідти оглядати?
  • Як вони це собі уявляють? Їдуть люди, паркуються біля кільця, а потім йдуть болотом на оглядовий майданчик?
  • Тендер на виготовлення оголосили 23 серпня. А нині конструкція вже стоїть, помальована у синьо-жовті кольори. Хто автор цього витвору, чи проходив проєкт експертну комісію, містобудівну раду?

Отже, на тендер 23 серпня 2022 року надійшло дві пропозиції: від ФОП Аннюк Ольга Володимирівна та ТОВ “Приват Кузня”. Перемогла ФОП Аннюк, яка запропонувала виготовити яйце на 23 грн дешевше. Але наступного дня в Коломию привезли яйце з логотипом “Kuznia”. І тепер його мали продати місту за 599 977 грн.

Журналісти подзвонили на ТОВ «Приват Кузня», а там їм відповіла… Ольга Аннюк.

Воно (яйце) стояло в нас на території. А схотіли взяти для міста. Ми віддали те, що є, а зробимо собі аналогічне, – прокоментувала ситуацію вона.

Читайте: Ціни впали, але не всюди. Що зараз з орендою та купівлею житла у Франківську

Врешті пані Ольга сказала, що кошти ще не заплатили. Адже тендер відбувся лише вчора – 23 серпня.

Отже, торги завершились, але наразі ФОП Аннюк очікує рішення Управління комунального господарства Коломийської міськради та має усунути невідповідності в документації. Підписаної угоди ще нема, а яйце вже стоїть.

Підозрілим є й те, що Ольга Аннюк в одній із закупівель фігурує як контактна особа ТОВ «Приват Кузня». За даними сервісу Опендатабот, Ольга Аннюк до червня 2021 року працювала керівницею ТОВ «Приват Кузня».

Більше того, після першої телефонної розмови Ольга Аннюк зателефонувала в редакцію від “Кузні” розпитати, для чого редакція цікавиться тендером. На запитання про невідповідності у тендерній процедурі відповісти не змогла та звинуватила журналістів у нечесній роботі.

Читайте: У Франківську встановили мобільні дефібрилятори. Як ними користуватися

Міський голова Коломиї Богдан Станіславський відреагував на наростання скандалу через 10 хвилин. На своїй сторінці у соцмережі він написав, що вже ніхто нічого не купує. За словами мера, Ольга Аннюк вирішила зробити громаді подарунок…

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні