Гроші

Виплати пенсій і допомог: на що у червні можуть розраховувати українці

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Цього року суттєво змінилася картина виплат населенню з держбюджету, зокрема з’явилися нові виплати.

Проте, згідно із заявою міністра соцполітики Марини Лазебної, в Україні профінансовано 100% субсидій, виплат, пенсій на період воєнного стану, повідомляє DT.ua.

пенсій новини Івано-Франківська

У червні затримок з отриманням пенсій та виплат не прогнозують. Крім того, алгоритм нарахування та отримання коштів у перший місяць літа не зміниться.

Допомога ветеранам

На сьогоднішній день фінансову допомогу отримають:

Громадяни, які мають статус ветерана війни, ув’язнених концтаборів та гетто – по 612 гривень. Інваліди війни 1 групи та люди з особливими заслугами перед Україною – до 4421 гривні.

Читайте: Міністр оборони Рєзніков розповів, чому захисники України отримують різні зарплати (ВІДЕО)
Допомога для добровольців та ТрО

Згідно з рішенням Кабміну, Добровольці Сил територіальної оборони ЗСУ, члени добровольчих формувань територіальних громад мають можливість отримати грошові виплати, передбачені у разі поранення та інвалідності внаслідок військової агресії РФ проти України, а у разі загибелі – члени їхніх сімей отримають одноразову грошову допомогу.

Родичі військових, які загинули у війні з російськими окупаційними військами, зможуть отримати одноразову грошову допомогу у розмірі 15 мільйонів гривень. Її розділять рівними частками всіх одержувачів.

Читайте: Окупанти вже втратили в Україні понад 30000 військових і 1300 танків
Допомога соціально незахищеним категоріям населення

У Мінсоцполітики ведуть переговори з міжнародними партнерами, щоб під час війни надати грошові виплати таким категоріям:

  • багатодітним сім’ям;
  • сім’ям, де виховуються діти з інвалідністю;
  • людям похилого віку з низькими доходами.

За кожну категорію відповідатиме певна міжнародна організація, яка надасть грошові виплати, наприклад ЮНІСЕФ, УВКБ ООН, Всесвітня продовольча програма, Міжнародний Комітет Червоного Хреста, Міжнародна організація з міграції.

Виплати у розмірі від 2200 до 2500 гривень зможуть отримати понад 2 млн українців, які постраждали через війну війни.

Допомога ВПО

У травні відновилася можливість онлайн оформити допомогу для людей, які виїхали із тимчасово окупованих територій України або із зони бойових дій. Українці щомісяця можуть отримувати допомогу від держави у розмірі від 2 до 3 тисяч на особу.

Виплати для захисників України

У червні Міністерство оборони України готується виплатити військовослужбовцям, які захищають країну від російських окупантів, близько 64,5 млрд грн — суму, яка дорівнює приблизно виплатам за весь минулий рік.

Читайте: Підприємці з Надвірнянщини купили для ЗСУ шість автівок

Виплати зможуть отримати військовослужбовці Збройних сил України (зокрема і ТрО), СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Головного управління розвідки Міністерства оборони, Нацгвардії України, Державної прикордонної служби України, управління держохорони, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Державної спеціальної служби транспорту (військові прокурори Офісу Генерального прокурора, рядовий та начальницький склад Державної служби з надзвичайних ситуацій), співробітники Служби судової охорони; начальницький склад управління спеціальних операцій Національного антикорупційного бюро, поліцейські.

Shuflia для війська та Європи. Як франківська мануфактура працює в нових умовах (ФОТО)

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні