Гроші

Вибираємо обмінник валют правильно

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Більшість країн світу мають власну валюту. Щоб користуватись відповідними грошовими одиницями, іноді потрібно їх міняти. Для цього створені спеціальні точки. Вибір дуже великий. Крім того, отримати основну інформацію, наприклад, курс злотого чи іншої валюти, або обміняти гроші можна і в режимі онлайн.

Види обмінних пунктів

Зробити обмін грошової одиниці однієї країни, на відповідник іншої можна, скориставшись:

  • Відділенням банку – позитивна сторона такого вибору в тому, що банк вважається надійною структурою, там завжди є запас валюти. До недоліків такого обміну можна віднести те, що вартість покупки і продажу може бути не вигідною для того, хто хоче продати і завеликою для покупця. Тим більше, що в банках комісія за фінансові операції вища.
  • Стаціонарним обмінником – до переваг такого пункту відноситься гнучкість при встановлені курсу, оперативна реакція на зміни на ринку, можливість вигідно обміняти валюту. Серед недоліків – висока вірогідність потрапити до шахраїв.
  • Обміном валют онлайн – не дивлячись на те, що інтернет-операції завжди викликають недовіру, сучасні обмінні пункти значно досконаліші і мають багато переваг, зокрема можливість промоніторити за невеликий відрізок часу кілька пунктів і вибрати самий вигідний курс, провести фінансові операції безготівковим способом. Для цього достатньо набрати в пошуковій системі – курс долара Львів чи вказати інше місто.

Від того, чи правильно вибраний пункт, напряму залежить безпека грошових операцій.

Що необхідно враховувати при виборі?

Спеціалісти радять скористатись наступними рекомендаціями:

  • Остерігайтесь занадто вигідних умов. Зрозуміло, що всі хочуть обміняти максимально вигідно, але цей пункт може стати пасткою для клієнта. Обов’язково потрібно цікавитися офіційним курсом і вибирати пункт, де немає радикальних відмінностей.
  • Продивляйтеся дозвільні документи. Всі пункти обміну працюють за ліцензією від НБУ. Вони мають бути у відкритому доступі, наприклад, висіти на видному місці в роздрукованому вигляді, або бути на сайті під відповідним пунктом.
  • Читайте відгуки клієнтів. Бажано шукати відгуки справжніх клієнтів на тематичних форумах або спеціальних інтернет-ресурсах і уважно читати не тільки схвальні.

Також обов’язково потрібно шукати веб-сторінки стаціонарних чи онлайн-обмінників, вивчати уважно інформацію. Цікавитись тим, наскільки компанія ретельно зберігає конфіденційність і піклується про свою репутацію.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.