Гроші

Важка зима. Тепер в українських домівках буде не так тепло, як раніше

Google+PinterestLinkedInTumblr

Ця зима в Україні буде складною. У домівках українців буде не так тепло, як у попередні роки.

Втім, тарифи на тепло піднімати не планують. Про це у Facebook повідомив міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, пише Репортер.

Важка зима. В українських домівках буде не так тепло, як раніше
За словами міністра, треба відвикати жити взимку з відчиненим вікном

Очевидно, що ця зима буде надскладною. Головне — ми маємо захистити кожного українця та обігріти його помешкання. Тарифи на тепло не зміняться. Ми забезпечимо їхню стабільність, – пише Чернишов. – Як ми переживемо цю зиму — залежить від кожного із нас. Готуватися до холодів варто саме зараз.

За словами міністра, опалювальний сезон почнеться вчасно. Але українці мають відвикнути жити взимку з відкритими вікнами та обігрівати вулицю.

За його словами, оптимальна температура в оселі має коливатися в межах 18-20 градусів, але в жодному разі не нижче 16 градусів. Саме так зараз є в ощадливих країнах розвинутої Європи.

Як пише Мінфін, Україна вже почала закачувати газ до сховищ. Станом на 1 червня до підземних сховищ закачано 10 млрд кубометрів газу. Це на 7,5%, або на 700 млн кубів більше, ніж середні показники на даний період у 2014−2018 роках.

За оцінками Кабміну, видобуток газу в Україні 2022 року очікується на рівні 16−19 млрд кубів. Споживання — від 21 до 24 млрд кубів. Різницю імпортують.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.