Гроші

Urban Space 100 обрав переможців літнього ґрантового сезону

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

30 липня відбулися 31 загальні збори співзасновників громадського ресторану Urban Space 100.  Ґрантовий фонд склав понад 400 000 гривень – це 80% чистого прибутку ресторану за II квартал 2022 року. Фінансування отримали три проєкти на загальну суму 134 000 грн.

320 000 гривень учасники зборів вирішили передати координаційному центру Save Ukraine Now на підтримку батальйонів Прикарпаття на передовій. Загалом, від початку повномасштабного вторгнення, Urban Space 100 підтримав координаційний центр на 920 000 гривень, пише Репортер.

TPC: Tactical preparation of civilians, сума ґранту — 27 000 грн.

Організатори планують провести курси підготовки цивільного населення до служби в армії та протистояння агресору. Це програми з фізичної та бойової підготовки, спецзв’язку та кібербезпеки, базовий курс з тактичної медицини, основи технік

Воєнний сезон на Urban Space Radio, сума ґранту — 59 800 грн.

З початком повномасштабної війни Urban Space Radio змінило фокус у формуванні програмної сітки. Команда медіа долучилась до ініціативи аудіожурналістів України задля створення подкасту, який документує війну  “UA: THE DAY THAT WE SURVIVED”. Це англомовний подкаст, що розповідає іноземному слухачеві історії українців під час вторгнення росії.

Паралельно з англомовною версією існує адаптований варіант подкасту українською – «Ще один день». В ньому люди діляться історіями, які надихають жити та продовжувати боротьбу.Повні записи історій команда передає медіаархіву Центру міської історії центрально-східної Європи (Львів).

Міжнародний фестиваль короткого метру 4:3, сума ґранту — 47 200 грн.

Кінотеатри Івано-Франківська не демонструють авторське кіно. Мета фестивалю – зробити незалежні фільми більш помітними та підтримати діячів культури. Проєкт є єдиним у світі конкурсним фестивалем з присвятою формату 4:3.

Це вже другий фестиваль короткого метру. Цього року він відбудеться 15 –18 вересня.

Окрім показів організатори планують серію публічних лекцій, дискусій та воркшопів від запрошених експертів та експерток.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні