Гроші

“Укрпошта” відновила перекази пенсій до Криму

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Окрім поштового переказу, пенсію можна отримати шляхом зарахування коштів на рахунок у банку, але розташованому за межами тимчасово окупованої території, повідомляє “Дзеркало тижня”.

1374601164

Державне підприємство поштового зв’язку “Укрпошта” відновило перекази пенсій до Криму. Про це йдеться у повідомленні прес-служби “Укрпошти”. Як зазначається, виплата пенсій здійснюється за ІІ квартал 2014 року.

“Кабінет Міністрів України дозволив пересилати на територію Криму пенсійні виплати, які будуть оформляти як міжнародні грошові перекази. Двосторонній обмін міжнародними грошовими переказами між “Укрпоштою” і “Поштою Росії” не припиняли”, – йдеться в повідомленні.

Генеральний директор “Укрпошта” Михайло Паньков зазначив, що, крім поштового переказу, пенсію можна отримати шляхом зарахування коштів на рахунок в банку, але розташованому за межами тимчасово окупованої території.

“Кримчани, які хочуть відновити виплати пенсій Україною, повинні особисто звернутися з відповідною заявою до одного з чотирьох районних управлінь Пенсійного фонду України у Херсонській області – у Генічеському, Каланчацькому, Новотроїцькому та Чаплинському районах, а також надати офіційне підтвердження про відмову від одержання пенсії від російської сторони”, – додали в прес-службі.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні