Гроші

Укргазбанк продає елеваторний комплекс у Городенці за 363 млн грн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
АБ «УКРГАЗБАНК» виставив на голландський аукціон через систему електронних торгів OpenMarket (Державне підприємство «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) елеваторний комплекс з обладнанням.

Стартова ціна лоту складає 363 525 539 грн, а гранична вартість — 294 455 686 грн, пише Репортер.

Функціональне призначення елеваторного комплексу — здійснення діяльності по зберіганню зерна (комплексу заходів, які включають приймання, доробку, зберігання та відвантаження зерна), у тому числі продуктів його переробки як для власних потреб, так і для потреб третіх осіб шляхом надання відповідних послуг на підставі договорів складського зберігання з такими третіми особами відповідно до законодавства України.

Майно банку буде реалізовуватись за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій (голландський аукціон).

Об’єкт має загальну площу 339,1 кв.м та знаходиться в місті Городенка Івано-Франківській області. Будівлі елеватора продаються разом з обладнанням комплексу приймання, очищення, сушіння та зберігання зерна. Земельні ділянки на яких розташовано елеватор мають площі 2.8085 га та 14.6068 га, їх цільове призначення — для обслуговування нежитлових будівель.

«Інвестувати в елеватори вигідно — про це, як ніхто, знають аграрні компанії, бо український агропромисловий комплекс кожного року дедалі ближче підходить до цифри 100 млн т збору врожаю зернових та олійних культур. Чекаємо на торги», — повідомив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.

Дата проведення аукціону: 15 червня 2021 року

Посилання на аукціон: https://bit.ly/3xce0dR

Аукціон OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) — це простий та ефективний засіб реалізації та придбання майна через мережу інтернет з використанням технології Blockchain. Онлайн-аукціон працює на всій території України з 2014 року. Загальна сума продажу з початку роботи 15,1 млрд грн.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.