Гроші

Українці почали більше купувати в закордонних інтернет-магазинах: експерти Emporium розповіли, на що варто звернути увагу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Українці почали більше купувати в закордонних інтернет-магазинах: експерти Emporium розповіли, на що варто звернути увагу

З року в рік в Україні зростає кількість покупців, які замовляють товари в інтернеті на закордонних торгових майданчиках. Певне падіння попиту спостерігалося в першій половині 2022 року. Та уже в липні-серпні обсяги замовлень почали збільшуватися. А впродовж першого кварталу нинішнього року кількість отриманих з-за кордону посилок у порівнянні з жовтнем-груднем 2021 року зросла в понад два рази. Нині, за оцінками аналітиків, обсяг замовлень складає майже 95% від довоєнного рівня.

Чому українці все частіше віддають перевагу закордонним інтернет-магазинам та які нюанси потрібно враховувати, роблячи в них онлайн-замовлення, розповіли експерти сервісу Emporium.

Причини зростання попиту

Наростальну активність споживачів експерти пояснюють впливом декількох факторів. По-перше, це широкий вибір товарних позицій. Замовляють здебільшого товари, які відсутні в українських магазинах через обмеження логістичних можливостей.

По-друге, це нерідко нижчі, ніж у вітчизняних ритейлерів, ціни, регулярні акції та сезонні знижки. До речі, можливість економити забезпечують також купони та промокоди на знижку з emporium.com.ua. Приміром, активуючи промокод Aliexpress https://emporium.com.ua/aliexpress, покупці отримують дисконт 25% на вибрані товари для спорту та для дому, на одяг та аксесуари. А при замовленні продукції з акційного каталогу на визначену суму знижка складає від $3 до $24.

По-третє, це спрощені правила ввезення товарів, збільшення ліміту суми замовлення, яке не оподатковується.

Що найчастіше українці замовляють за кордоном

Асортимент товарів залежить від сезону, наявності моделей та марок в українських ритейлерів та країни, у якій знаходиться магазин. У Європі найчастіше купують іграшки, брендовий одяг та взуття, дитячі товари, косметику. У топі замовлень також автозапчастини, електричні акумулятори, білизна.

На китайських торгових майданчиках замовляють зарядні пристрої, кабелі, чохли та різні аксесуари для телефонів.

У США українці купують одяг, гаджети для дому, смартфони, електроніку, БАДи.

Важливі нюанси онлайн-шопінгу в закордонних магазинах

Щоб зробити замовлення, насамперед потрібно зареєструватися на сайті, вказавши адресу електронної пошти та пароль. Слід звернути увагу, що в інтерфейсі українська мова зазвичай відсутня, але є можливість скористатися машинним перекладом. Далі потрібно обрати валюту — гривня, долар, євро, фунт стерлінгів чи ін.

Наступний крок — заповнити поле “Адреса доставлення” з вказівкою контактного номера телефону та поштового індексу.

Налаштувавши акаунт, можна переходити до вибору та замовлення товару.

Щоб оптимізувати вибір, варто скористатися системою “Фільтр”.

Обираючи товари, слід звернути увагу на такі моменти:

  • рейтинг продавця;
  • відгуки та оцінки продукції й послуг;
  • вартість доставлення;
  • комплектація товару.

При оформленні замовлення потрібно вказати реквізити платіжної картки. Експерти радять оплачувати товар в доларах, щоб уникнути подвійної конвертації. Також слід вказати спосіб доставлення, вибравши зі списку транспортну компанію.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.